Otrdiena, 21.05 10:20
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Darījumu braucieni >> Travel+ pakalpojumi
 
 

 

Travel+ pakalpojumi

+ Sadarbības priekšrocības!

Ceļošana ir daudzu uzņēmumu darbības būtiska sastāvdaļa. Ar to saistītajiem pasākumiem ir jābūt ekonomiskiem - efektīvi plānojot un nodrošinot ceļošanu, apmaksu un kurjera pakalpojumus. Nav iespējams izdalīt vienu atsevišķu braucienu, jo parasti ir jārunā par braucienu kopumu, kuros efektivitātei ir ļoti liela nozīme. Vislabākos rezultātus var gūt, sadarbojoties ar prasmīgu partneri.

Tūrisms ir strauji mainīgs uzņēmējdarbības sektors, kurā nepieciešamas iemaņas, darba efektivitāte, kā arī individuāla pieeja katram uzņēmumam. Carlson Wagonlit Travel uzņēmējdarbības pamatā ir prasmīgums un efektivitāte. Uzticot CWT darījuma braucienu organizēšanu, uzņēmums iegūst profesionāļu sniegtos pakalpojumus, kuri izprot un novērtē klienta vēlmes, un piedāvā vispiemērotākos risinājumus. 

Mēs piedāvājam iepazīties ar informāciju par CWT darījumu braucienu Travel Plus pakalpojumiem, ar kuru palīdzību tiek veikta darījuma braucienu organizēšana - no rezervēšanas brīža līdz pat rēķina izrakstīšanai.

Reporting darījumu braucienu iegādes un organizēšanas statistikas pārraudzība on-line režīmā
E-travel korporatīvā on-line rezervēšanas sistēma
Hotelnet korporatīvā on-line viesnīcu rezervēšanas sistēma
Extranet apkopo pieeju Kaleva Travel on-line risinājumiem un svarīgai, ar ceļošanu saistītai, informācijai.
Meetings palīdzība grupu braucienu, sanāksmju, semināru, konferenču un dažādu motivējošo pasākumu organizēšanā.
PROfessional konsultācijas un optimālas darījumu braucienu politkas izstrāde.

Pakalpojumi HotelNet, Events & Conferences un e-travel, (korporatīva aviobiļešu rezervēšanas sistēma Aergo), jau tagad ir pieejama CWT Latvija klientiem. Ar pakalpojumu aprakstu varat iepazīties šajā brošūrā.

Labprāt sniegsim papildus informāciju par tieši Jūsu uzņēmumam piemērotākajiem risinājumiem un Travel Plus pakalpojumu izdevīgumu un efektivitāti. Izmantojot Travel Plus pakalpojumus, spēsiet nodrošināt savam uzņēmumam ceļošanas izdevumu samazināšanu un mūsdienīgu servisu.

Lai saņemtu vairāk informācijas par CWT līgumklientu priekšrocībām, lūdzu sazinieties ar līgumklientu apkalpošanas nodaļu tel. 67 812598 vai e-pasts: info@carlsonwagonlit.lv

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.