Svētdiena, 17.02 09:30
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Darījumu braucieni >> AirPlus programma
 
 

 

AirPlus programma

AirPlus finansu norēķinu programma.

Carlson Wagonit Travel ir vienojušies ar Air Plus International par pakalpojumu izplatīšanas tiesībām saviem korporatīvajiem klientiem. Šī vienošanās dos iespēju juridiskajiem klientiem izmantot aviobiļešu rezervēšanas pakalpojumus ar būtisku līdz pat 40 dienu pēcapmaksu, tādējādi atvieglojot naudas plūsmu.

Air Plus ir starptautisks biznesa ceļojumu risinājumu sniedzējs, kas sniedz pakalpojumus jau vairāk kā 33 tūkstošiem uzņēmumu  pasaulē - nodrošina darījumu braucienu maksājumu risinājumu, kā arī veic uzskaites un analīzes funkcijas.

Air Plus piedāvāto pakalpojumu var nosaukt par sava veida „virtuālo kredītkarti”. Tā dod tiesības uz līdz pat 40 dienu pēcapmaksu par aviobiļetēm un citiem tūrisma pakalpojumiem. Pievienošanas AirPlus klientu lokam ir bezmaksas - faktiski tiek kreditēts uzņēmums, kas ir būtisks atvieglojums naudas plūsmai. Primāri AirPlus programma ir paredzēta norēķiniem par aviobiļetēm, bet savstarpēji vienojoties to var paplašināt arī attiecībā uz citiem tūrisma pakalpojumiem.

Pasaulē AirPlus pakalpojumu plaši izmanto valsts iestādes un starptautiski uzņēmumi. Airplus atskaites pieejamas un integrējamas starptautiski atzītās grāmatvedības sitēmām: SAP; ORACLE; GelcoCustomized u.c.

AirPlus, kā apmaksas veidu, akceptē vairāk kā 280 aviolīnijas visā pasaulē un daudzi citi pakalpojumu sniedzēji ieskaitot starptautiskās tūrisma aģentūras un auto īres uzņēmumus. AirPlus kontu, kā garantiju iespējams izmantot arī viesnīcu rezervēšanai. Lietojot Air Plus, spēkā paliek korporatīvo programmu piedāvātās priekšrocības.

AirPlus apstrādā uzņēmuma iekšējo informāciju saskaņā ar atbilstošo ES datu aizsardzības likumdošanu. 

Lai saņemtu vairāk informācijas par AirPlus programmu un uzzinātu, kā kļūt par klientu, lūdzu, sazinieties ar Kaleva Travel pārdošanas un mārketinga nodaļu darbdienās no 9:00 - 18:00. tālr. +371 67812598 vai rakstiet pgusts@carlsonwagonlit.lv 

Noderīga papildinformācija:

AirPlus programmas apraksts LV
AirPlus prezentācija Rīgā, 07.12.2010. EN
AirPlus klienta konta pieteikuma formas paraugs EN
AirPlus klienta konta līguma paraugs EN

AirPlus klienta apdrošināšanas programmas paraugs EN
AirPlus akceptēto aviokompāniju saraksts EN
AirPlus akceptēto Low Cost aviokompāniju saraksts EN

 
IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.