Otrdiena, 26.01 13:34
 ON-LINE pakalpojumi    Aviobiļetes Apdrošināšana Auto noma Viesnīcas Ceļojumi
Logo
ENG  LV
Galvenā lapa >> Darījumu braucieni
 
 

 

Darījumu braucieni

 

Tūrisms ir strauji mainīgs uzņēmējdarbības sektors, kurā nepieciešamas iemaņas, darba efektivitāte, kā arī individuāla pieeja katram uzņēmumam. CWT Latvia pakalpojumu pamatā ir prasmīgums un efektivitāte. Uzticot CWT Latvia darījuma braucienu organizēšanu, uzņēmums iegūst profesionāļu sniegtos pakalpojumus, kuri izprot un novērtē klienta vēlmes, un piedāvā vispiemērotākos risinājumus.

CWT Latvia piedāvā uzņēmumiem un valsts iestādēm modernus risinājumus darījumu braucienu organizēšanai ar mērķi samazināt vispārējos izdevumus, celt ceļošanas kvalitāti, kontrolēt braucienu pieteikšanas un norises procesu.

Līgumklientu programmas ietvaros CWT Latvia piedāvā sekojošus innovatīvus risinājumus:

E-Travel
Mobile Travel Assistant
Automātiskā biļešu izdošana
Darījumu braucienu politikas izveidošana
Atskaites un analīze
Pasākumu serviss

Korporatīvās lojalitātes programmas

CWT Latvia korporatīvos pakalpojumus šobrīd izmanto vairāk kā 200 līgumklientu, no tiem vairāk kā 37% savu darījumu braucienu organizēšanā izmanto E-travel.

Lai saņemtu vairāk informācijas un uzzinātu, kā iespējams kļūt par Carlson Wagonlit Travel līgumklientu, lūdzu sazinieties ar korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļu +371 67 812 598 vai info@carlsonwagonlit.lv

 

 

Kontaktinformācija

SIA Kaleva Travel
Kr.Barona 7/9, Rīga, LV-1050
Tel: +371 67285901
Fakss: +371 67828199
celojumi@kalevatravel.lv

IATA Acredited Agent Kaleva Travel SIA, Kr. Barona iela 7/9, LV 1050 Riga, Latvia info@carlsonwagonlit.lv , tel. +371 67285901

Kaleva Travel ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kas sniedz visa veida atpūtas ceļojumu un darījumu braucienu organizēšanas pakalpojumus individuāliem ceļotājiem, privātpersonām, ģimenēm, uzņēmumiem, valsts un pašvaldības iestādēm, sabiedriskām organizācijām. Ceļojumu birojs piedāvā: aviobiļetes, viesnīcu rezervēšana, autobusu, vilcienu, kuģu un prāmju biļetes, auto īre un noma, kruīzi, ekskursijas, motivējošas programmas, konferenču un semināru organizēšana, incentive un iepazīšanās ceļojumi, grupu braucieni. Atpūtai tiek piedāvāti, kāzu ceļojumi, spa ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, sporta ceļojumi, katalogu ceļojumi, ceļojumi ar bērniem, nedēļas nogales ceļojumi, koncerti, aktīvā atpūta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā pasaulē.
Kaleva Travel sadarbības partneri aviokompānijas Lufthansa, Finnair, Estonian Air, airBaltic, SAS, CSA Czech Airlines, KLM, British Airways, Singapore Airlines, LOT, Aerosweet, Aeroflot, Austrian Airlines. Viesnīcas Marriott Hotels, Sokos Hotels, Radisson SAS, Reval Hotels, Sandals and Beaches. Tūroperatori Tez Tour, Novatours, Alida Tours, TUI, Dertour, Domina Travel. Prāmju un kruīzu kompānijas: Tallink Silja, Viking Line, Royal Caribbean, Celebrity, Carnival, Norwegian, Silversea. Auto noma: Avis, Hertz, Europcar, Sixt. Apdrošināšanas kompānijas Seesam, Ergo.